Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

PATRONAT HONOROWY

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

AKTUALNOŚCI


42 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

WYNIKI


43 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Odbędzie się 17-18-19 listopada 2017


JURY festiwalu:

Sędzia Główny

ROBERT ŚLIŻEWSKI (Suwałki) – tancerz, pedagog, choreograf. W 2008 roku Laureat Pierwszego Konkursu Choreograficznego im. Bronisławy Niżyńskiej organizowanego przez Teatr Wielki – Operę Narodową. Laureat Nagrody Specjalnej dla Wyróżniającego się Choreografa przyznanej przez Związek Artystów Scen Polskich. Laureat ogłoszonego przez „Gazetę Stołeczną” konkursu „Być albo nie być na scenie” – interpretacji monologu Hamleta. Uczestnik wielu międzynarodowych projektów tanecznych u takich choreografów jak: Martin Sondercamp - Niemcy, Henrietta Horn - Niemcy, Sebastian Prantl – Austria, Ellen Cornfield - USA. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Piłsudskiego. Absolwent Uniwersytetu Ludowego w Gardzienicach o specjalności – Taniec. Absolwent Studiów Podyplomowych Teorii Tańca - Akademia Muzyczna im. F. Chopina w Warszawie, Absolwent Studiów Podyplomowych Relaksacja i Joga AWF Warszawa

Były tancerz Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu. Wykładowca uniwersytecki. Uczestnik i wykładowca warsztatów tańca współczesnego i jazzowego w kraju i zagranicą. Członek jury na festiwalach, konkursach i mistrzostwach tańca współczesnego, jazzowego, hip hop, disco, w kraju i za granicą.

Choreograf mistrzów Polski, i Świata jazz i modern. Obecnie kierownik i choreograf Studia Tańca Dance Zone Suwałki. Uczestnik warsztatów w londyńskich szkłach tańca: Pineapple Dance Studio, Danceworks, Greenwich Dance Agency. Uczestnik warsztatów tańca współczesnego i jazzowego w Chicago – Hubbard Street Dance Chicago, Detroit.

Sędzia

Bernadetta Bakuńska (Białystok) - właścicielka Akademii Tańca Szał, trener wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i Świata w hip hopie, choreograf spektakli tanecznych, pokazów mody, autorka wielu choreografii do programów TV: Mam Talent, Got To Dance, Mali Giganci.

Sędzia

Paweł Potępa (Tarnów) - Absolwent Krakowskiej Szkoły Baletowej. Dypolomowany instruktor tańca współczesnego

Sędzia

Dmitry Laptsevich (Mińsk, Białoruś) - założyciel sportowej organizacji młodzieżowej RUBIN, założyciel Centrum Sztuki Jazz-hand, nauczyciel roku 2007, reżyser, producent i prezenter programu / projektu telewizyjnego "Urodzeni w trampkach" dla telewizji MTV 2009 www.jazz-hand.by/tvproject/list/id/5.html#videolist, dyrektor i producent tanecznego cyrku i teatru www.jazz-hand.by/photo/view/id/136

Sędzia

Andrzej Kieroński (Białe Błota) - Były tancerz. W 1997r założył zespół tańca nowoczesnego OL-TOM, którego jest głównym trenerem do dzisiaj. Jego tancerze to wielokrotni mistrzowie i medaliści mistrzostw Polski, Europy i Świata. Sędziuje ponad 10 lat. Ma pierwsza klasę federacji PZST oraz IFMD i klasę mistrzowską federacji WADF. Specjalizuje się kategoriach jazz, modern, show dance, disco dance i disco show a także disco freestyle.

Sędzia Skrutiner

Anna Grzmiączka (Warszawa) - tancerka, dyplomowany nauczyciel i instruktor UKS Duet w Otwocku. Utytułowana zawodniczka w stylu Disco Dance. Tańczyła w mistrzowskich grupach Reliese, Fame, Caro Dance i wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium w kraju i na arenie międzynarodowej. Sędzia federacji WADF.


>> Galeria zdjęć 42 Międzynarodowego Festiwalu Tańca Nowoczesnego <<


>> Archiwum <<Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.