Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

AKTUALNOŚCI


44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

8-9-10 czerwca 2018


JURY festiwalu:

Sędzia Główny

Anna Antoszczak (Zamość) - dyplomowany nauczyciel tańca Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu z 27 letnim stażem pracy w zawodzie pedagoga, założyciel Zespołu Tańca Nowoczesnego „Raptis” od 1994 r, Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na wydziale pedagogiki artystycznej i Studium Podyplomowego dla Dorosłych na wydziale choreografii w Warszawie. Działalność artystyczna to pasmo sukcesów międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i lokalnych, zarówno nauczyciela jak i Zespołu.

Sędzia

Bernadetta Bakuńska (Białystok) - właścicielka Akademii Tańca Szał, trener wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i Świata w hip hopie, choreograf spektakli tanecznych, pokazów mody, autorka wielu choreografii do programów TV: Mam Talent, Got To Dance, Mali Giganci.

Sędzia

Joanna Filipczuk (dyplomowany instruktor i pedagog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Osoba z pasją do tańca i pracy z dziecmi. Rok rocznie kształci dużą rzeszę tancerzy i wszczepia w nich miłośc do tańca. Założycielka STS Hokus, który obchodzi 21 urodziny w tym roku. Tancerze STS Hokus zdobyli w tym roku sześc tytułów Mistrzów Świata w contemporary ballet.)

Sędzia

Paweł Potępa (Tarnów) - Absolwent Krakowskiej Szkoły Baletowej. Dypolomowany instruktor tańca współczesnego

Sędzia

Dmitry Laptsevich (Mińsk, Białoruś) - założyciel sportowej organizacji młodzieżowej RUBIN, założyciel Centrum Sztuki Jazz-hand, nauczyciel roku 2007, reżyser, producent i prezenter programu / projektu telewizyjnego "Urodzeni w trampkach" dla telewizji MTV 2009 www.jazz-hand.by/tvproject/list/id/5.html#videolist, dyrektor i producent tanecznego cyrku i teatru www.jazz-hand.by/photo/view/id/136


WARSZTATY TANECZNE

09.06.2018 (po części konkursowej)

Łukasz "Szotek" Szotko

Tancerz i choreograf w Akademii Tańca Szał, Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Europy i Świata w hip hopie, uczestnik programmów "You Can Dance", "Got To Dance" i "Mam Talent"


>> Galeria zdjęć 43 Międzynarodowego Festiwalu Tańca Nowoczesnego <<


>> Archiwum <<Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.