Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

PATRONAT HONOROWY

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

AKTUALNOŚCI


43 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

17-18-19 listopada 2017


JURY festiwalu:

Sędzia Główny

Jan Kwiatkowski (Inowrocław)

Sędzia

Anna Dowganowska (Lwów, Ukraina) - mistrzyni sportu Ukrainy z Gimnastyki Artystycznej, finalistaka 9 edycji programu You Can Dance w Polsce, tancerka, choreograf, pedagog na kierunku taniec w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, tańczyła w w baliście JB w Niemczech, laureatka i zwycięzca wielu międzynarodowych konkursów

Sędzia

Bernadetta Bakuńska (Białystok) - właścicielka Akademii Tańca Szał, trener wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i Świata w hip hopie, choreograf spektakli tanecznych, pokazów mody, autorka wielu choreografii do programów TV: Mam Talent, Got To Dance, Mali Giganci.

Sędzia

Dmitry Laptsevich (Mińsk, Białoruś) - założyciel sportowej organizacji młodzieżowej RUBIN, założyciel Centrum Sztuki Jazz-hand, nauczyciel roku 2007, reżyser, producent i prezenter programu / projektu telewizyjnego "Urodzeni w trampkach" dla telewizji MTV 2009 www.jazz-hand.by/tvproject/list/id/5.html#videolist, dyrektor i producent tanecznego cyrku i teatru www.jazz-hand.by/photo/view/id/136

Sędzia

Andrzej Kieroński (Białe Błota) - Były tancerz. W 1997r założył zespół tańca nowoczesnego OL-TOM, którego jest głównym trenerem do dzisiaj. Jego tancerze to wielokrotni mistrzowie i medaliści mistrzostw Polski, Europy i Świata. Sędziuje ponad 10 lat. Ma pierwsza klasę federacji PZST oraz IFMD i klasę mistrzowską federacji WADF. Specjalizuje się kategoriach jazz, modern, show dance, disco dance i disco show a także disco freestyle.

Sędzia

skrutiner Elena Kwiatkowska (Inowrocław)


>> Galeria zdjęć 42 Międzynarodowego Festiwalu Tańca Nowoczesnego <<


>> Archiwum <<Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.