Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

NOCLEGI

Nocleg w obiektach hotelowych JARD Dziemian i Wspólnicy Sp. J. z maksymalnym rabatem. Przy rezerwacji noclegów liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat.

Kompleks "NAD ZALEWEM"

Standard A - od 40 zł / doba od osoby

Standard B - od 35 zł / doba od osoby

Standard C - od 55 zł / doba od osoby

Kompleks dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu restauracja, bar, kawiarnia, kawiarnia internetowa, parking dozorowany, miejsce na ognisko i grill, sale bankietowo-konferencyjne, własny dostęp do rzeki SUPRAŚL z plażą, wypożyczalnia sprzętu pływającego

Hotel "TURKUS" **

Od 55 zł / doba od osoby

Hotel położony 20 min. drogi samochodem od Kompleksu "NAD ZALEWEM" lub dojazd linią nr 100. Dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu restauracja, kawiarnia, parking dozorowany, bank, kawiarenka internetowa, sale bankietowo-konferencyjne.

Zajazd "WIKING"

Od 40 zł / doba od osoby

Zajazd położony 5 min. drogi samochodem od Kompleksu "NAD ZALEWEM". Dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu restauracja, grill-bar wewnątrz i na zewnątrz zajazdu, parking dozorowany, miejsce na ognisko i grill, wielopoziomowa sala biesiadna na ponad 500 osób.

Zajazd "DWOREK"

Od 40 zł / doba od osoby

Zajazd położony 15 min. drogi samochodem od Kompleksu "NAD ZALEWEM". Dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, na miejscu restauracja, grill-bar wewnątrz i na zewnątrz zajazdu, parking dozorowany, miejsce na ognisko i grill, sala kominkowa.

Zajazd "LEŚNY"

Od 35 zł / doba od osoby

Zajazd położony 10 min. drogi samochodem od Kompleksu "NAD ZALEWEM". Dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, na miejscu restauracja, grill-bar wewnątrz i na zewnątrz zajazdu, parking dozorowany, miejsce na ognisko i grill, sala kominkowa.

Hotel Turystyczny

Od 45 zł / doba od osoby

Obiekt położony 20 min. drogi samochodem od Kompleksu "NAD ZALEWEM" lub dojazd linią nr 100. Dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu restauracja, parking dozorowany, boiska do gier sportowych, Podlaskie Centrum Medyczne, Warsztaty Terapii Zajęciowej.


Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.